Zpět

Parkourové lekce

Chceš se zlepšit na trampolínách a žádná videa ti k tomu nepomáhají? Máme pro tebe řešení! Přihlas se na naše parkourové lekce pod vedením zkušených trenérů, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky tak i pokročilé skokany. Doporučujeme dětem od 7 let.

Přehrát video

Skupinové lekce

Je to jednoduché! Pošli svou rezervaci, vyčkej na její potvrzení a skákej. Pro svou rezervaci použij níže tlačítko „MÁM ZÁJEM“ a nezapomeň nám rovnou poslat jméno účastníka, telefonní číslo zodpovědné osoby a datum lekce. Nestíháš? Buď v klidu, svou rezervaci si můžeš zrušit nebo přesunout nejpozději 3 dny předem.

Každé pondělí

17:00-18:30

Kapacita: 20 lidí

Cena: 490 Kč

Mám zájem

Individuální lekce

Je to jednoduché! Pošli svou rezervaci nejpozději 2 dny předem, vyčkej na její potvrzení a skákej. Pro svou rezervaci použij níže tlačítko „MÁM ZÁJEM“ a nezapomeň nám rovnou poslat jméno účastníka, telefonní číslo zodpovědné osoby a datum lekce. Nestíháš? Buď v klidu, svou rezervaci si můžeš zrušit nebo přesunout nejpozději 3 dny předem.

PO-PÁ po domluvě

1 osoba

Lekce má 60 minut

Cena: 1290 Kč

Mám zájem

PO-PÁ po domluvě

2 osoby

Lekce má 60 minut

Cena: 1690 Kč

Mám zájem

PO-PÁ po domluvě

3 osoby

Lekce má 60 minut

Cena: 1990 Kč

Mám zájem

Parkourpass

Zalíbili se ti skupinové parkourové lekce a zvažuješ pravidelné návštěvy? Pak je pro tebe Parkourpass jako dělaný, protože tě opravňuje ke 3 vstupům + 1 zdarma na jakoukoliv skupinovou lekci.

Koupit Parkourpass